Miesto s potenciálom

Harmonogram

Jar 2019 Jar 2021
Začatie výstavby Ukončenie výstavby
Občianska vybavenosť

Občianska
vybavenosť

Všetko čo budete potrebovať máte po ruke. Škola, škôlka, banky a obchody, športoviská, nemocnica. Niektoré máte cez ulicu, iné pár minút chôdze, alebo 2 zastávky autobusom.

Bezproblémová dostupnosť

Bezproblémová
dostupnosť

Bývate priamo pri jednej z najdôležitejších dopravných tepien Bratislavy. Zastávky autobusov vám zabezpečia dopravu do mesta a vďaka diaľničnému obchvatu sa dostanete kdekoľvek v rámci Bratislavy do niekoľkých minút.

Trávenie voľného času

Trávenie
voľného času

Stačí povedať jedno slovo. Štrkovec. Vypustite energiu na bežeckej dráhe, otestujte svoju trpezlivosť a vytrvalosť na rybačke, alebo sa len tak opaľujte. A svoje deti nechajte vyšantiť sa na detskom ihrisku. A keď bude škaredo? Môžete zbehnúť na film, alebo nakúpiť do neďalekého Polus City Center.

Uzavreté átrium

Uzavreté átrium

Zeleň vám dá priestor, kde sa ráno nabijete energiou, alebo kde strávite ešte príjemnejšie letné poobedie s kávičkou. A svojho štvornohého miláčika môžete nechať slobodne vybehať, čo jeho srdce ráči – bez toho aby ste ho museli mať neustále pod dohľadom.

Uzavreté átrium

Štandard

Všetky byty v Teslovej sú samozrejme v štandarde. Okrem vecí ako kvalitné podlahy a pripravenej kúpeľne budete mať hlavne okná s izolačným trojsklom, ktoré pomôžu odstrániť aj posledné zvyšky ruchu z ulice.

Neváhajte nás
kontaktovať

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa projektu Teslova, na ktoré by ste radi poznali odpovede? Vyplňte nasledovný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.


Veľa informácí za málo vyloženej energie

Chcete získavať najnovšie informácie o napredovaní projektu Teslova? Stačí, ak sa prihlásite do nášho newslettra a my sa postaráme o to, aby ste boli oboznámení s novinkami ako prví.